Vyhráli jsme veřejnou zakázku na realizaci sociálního bydlení v Lysolajích. Výstavbu nových bytů pro městskou část jsme zahájili na začátku dubna.

Na pomezí Smíchova a Košíří začala díky naší práci růst výjimečná administrativní budova Košířská brána. Moderní komerční prostory nabídnou především vysokou varibalilitu prostor, která může být v dnešní době pro potenciální nájemce klíčová.

Zdárný konec stavby projektu Rezdence ALBA byl završen také úspěšnou kolaudací. Bytový dům o 30 jednotkách tak brzy ožije. Po splnění všech náležitostí si byty budou moci převzít jejich majitelé. Součástí domu jsou také nebytové prostory a podzemní parkování.

www.rezidencealba.cz

Dne 20. prosince jsme úspěšně zkolaudovali komplex Rezidence Mlýnská strouha. Dnes v pondělí 13. ledna byl také v tomto komplexu uveden do provozu hotel Avenue Pallova 28, který jsme kromě výstavby také kompletně fit-outovali.

Dokončili jsem a úspěšně zkoulaudovali stavbu SeniorCentra v Telči, které jsme na míru postavili pro SeneCuru, rakouskou společnost provozující největší síť domovů pro seniory v České republice. Záhy se do něj přestěhovali klienti, kterým přejeme, aby jim zdejší pobyt přinášel radost.

EA Hotel New Town, který jsme rekonstruovali a poté na míru fit outovali pro významnou hotelovou síť EA Hotels se dočkal nominace v soutěži Best of realty. O titul bude soutěžit v kategorii hotely. Už samotné nominování je pro nás velkou poctou, umístění mezi nejlepšími by bylo pomyslnou třešničkou na dortu.

V současnosti dokončujeme dva projekty, které by se měly shodně kolaudovat během tohoto září. Bytový projekt Rezidence ALBA roste na Praze 4 nedaleko Chodovské tvrze, Rezidence Mlýnská strouha v samotném centru Plzně. Oba domy jsou skoro vyprodané, součástí plzeňského komplexu bude i hotel.

Druhý vlastní hotel otevře rozvíjející se síť Avenue Hotels. Dokončujeme fit-out budovy v centru Plzně, která je součástí komplexu Rezidence Mlýnská strouha, aby vše bylo nachystáno k otevření, jak  to situace dovolí. Hotel Avenue Tyršova nabídne přes 70 pokojů a lze se o něm dozvědět již teď víc na www.avenuetyrsova.cz