Jsme česká stavební společnost, která působí na trhu od roku 2000. Dáváme si záležet na kvalitě provedení i na tom, abychom našli ideální řešení, které v sobě snoubí splněná očekávání jak z časového, kvalitativního, tak ekonomického hlediska výstavby.

Proces realizace stavby umíme uchytit od samotného počátku díky spolupráci s kvalitními architekty, a díky bohatým zkušenostem i co se týče úředního postupu. V samotné výstavbě dbáme na výběr materiálu i na řemeslnou zručnost těch, kteří se na ní podílejí. Díky naším zkušenostem vidíme stavbu jako komplexní proces, který může začít zadáním a končí předáním do rukou zadavatele, na jehož přání proběhla realizace na klíč.

Během téměř dvaceti let fungování jsme realizovali velké množství různých staveb především v oblastech rezidenčního bydlení, hotelnictví a seniorské a zdravotní péče. Jsme experty na provádění větších a náročnějších staveb.

Co nabízíme

 • Generální dodávku na klíč

  Máme zkušenosti, díky kterým jsme schopní realizovat projekty stavěné za různými účely. Zaměřujeme se na větší projekty zejména tohoto zaměření:

  Rezidenční bydlení, hotely, domovy pro seniory, komerční objekty, kancelářské objekty, sklady či logistická centra.

  31. červenec 2019
 • Rekonstrukce budov

  Jsme schopní rychle, kvalitně a zároveň citlivě k původní architektuře rekonstruovat i historicky hodnotné budovy, nebo Vám pomůžeme opravit či upravit nemovitost tak, aby vhodnými zásahy získala nový život. V případě přání vytvoříme ve spolupráci s architekty i návrh rekonstrukce.

  31. červenec 2019
 • Corporate development

  Máte zájem realizovat nějaký projekt, ale nevíte, kde začít, nebo nemáte kapacity se mu věnovat? Zařídíme pro Vás celý proces, který může začít už vytipováním vhodné lokality a skončit vybavením na klíč dle Vašeho přání. Zařídíme, vyprojektujeme, postavíme, předáme a Vy nemusíte mít takřka, žádné starosti.

  31. červenec 2019
 • 1